TONAK a.s. se stal hlavním partnerem českého pavilonu v rámci Všeobecné světové výstavy Expo 2020 v Dubaji

Díky nadčasovému designu a kvalitě svých produktů se stal TONAK a.s. hlavním partnerem a dodavatelem klobouků pro český pavilon v rámci Všeobecné světové výstavy Expo 2020 v Dubaji. Originální klobouky TONAK doplní uniformy personálu národního pavilonu. Mimo jiné budou speciálně navržené klobouky TONAK reprezentovat Českou republiku a budou jimi obdarovány významné zahraniční a tuzemské návštěvy pavilonu.

V rámci dvou týdenních rotačních expozic návštěvníci pavilonu nahlédnou do pohádkového tématu „Český sen“, ve kterém uvidí sdílenou expozici - České televize, společnosti TONAK a Asociace starožitníků. Tato výstava bude v termínu 31. 12. - 2020 -14. 1. 2021 prezentovat Českou republiku jako zemi pohádek a mimo jiné zde návštěvníci uvidí, jak se připravuje výroba pohádek a jak se vyrábí světově známé pokrývky hlav TONAK.

Národní pavilon se bude nacházet v zóně „Sustainability“ na pozemku s plochou 2 200 metrů čtverečních. V přízemí pavilonu bude umístěn systém S.A.W.E.R. - zařízení, které dokáže vyrábět vodu ze vzduchu pouze s pomocí solární energie. Voda, kterou systém S.A.W.E.R. vyrobí, bude použita na závlahu zahrady kolem národního pavilonu. Organizátoři předpokládají, že Světovou výstavu, která potrvá od 20. října 2020 do 10. dubna 2021, navštíví 25 milionů lidí – z toho 70 % ze zahraničí.

Klobouk pro Expo Dubaj můžete vidět zde: https://www.youtube.com/watch?v=FN-3fVs5Xhw

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace