Jsme tu již od roku 1799

Koho hledáme?

  • Nové kolegy, kteří k nám zapadnou a hlavně ty, kteří chtějí růst s námi
  • Ty, kteří učí sebe a ostatní
  • Ty, kteří se chtějí podílet na tvorbě našich klobouků

Co vám nabízíme?

  • Zaškolíme vás na potřebných pracovištích
  • Práci v neformální a přátelské atmosféře
  • Kariérní růst podle vašich schopností
  • Pracujeme v jednosměnném provozu, ideální pro maminky s dětmi

Benefity zaměstnance

  • Příspěvek na závodní stravování
    (závodní stravování ve firmě)
  • Týden dovolené navíc
  • Péče o vaše zdraví

Volné pozice

Pracovní náplň:

  • řízení veškerých náborových aktivit (komunikace s uchazeči)
  • hledání nových zdrojů uchazečů
  • personální administrativa
  • komunikace s příslušnými institucemi (OSSZ, úřad práce, …)

Požadujeme:

  • praxe v personálním oboru
  • znalost zákoníku práce a orientace v pracovněprávní problematice
  • uživatelská práce MS OFFICE
  • příjemné vystupování, samostatnost

Nabízíme:

  • práce na HPP
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • mobilní telefon
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv

nástup možný dle dohody

Co vás čeká:

  • tvorba technologických postupů
  • sledování technologických zkoušek a jejich dokumentace
  • kontrola dodržování technologie na provozech
  • spolupráce při tvorbě norem nových technologických postupů
  • spolupráce s laboratoří-tvorba nových odstínů
  • určování Q - kódu

Co požadujeme:

  • vzdělání se zaměřením na textil (zušlechťování textilií, barvení)
  • uživatelskou znalost MS Office
  • znalost anglického jazyka
  • aktivní přístup k práci

Co nabízíme:

  • práce v jednosměnném provozu
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou

pro na náš Flagship store v Praze, na ulici Žatecká a novou prodejnu v OC Chodov

Od které / ho budeme očekávat:

  • zvládání základních činností spojených s provozem prodejny
  • aktivní vyhledávání nových klientů a obchodních příležitostí
  • proaktivní komunikaci směrem k zákazníkům
  • plnou samostatnost a kreativitu
  • zájem o módu a znalost módních trendů

Co čeká na Vás?

  • finanční ohodnocení odpovídající dosaženým výsledkům a odvedené práci
  • kvartální motivační bonusy na základě plnění plánu
  • nadstandardní a příjemné pracovní prostředí
  • kvalitní produkty, které je radost prodávat
  • možnost podílet se na rozvoji značky ve firemní prodejně
  • příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • výrazné slevy na produkty firmy

Předpokládáme

  • příjemný vzhled a vystupování
  • SŠ vzdělání, praxi v maloobchodní činnosti
  • uživatelskou znalost PC
  • trestní bezúhonnost
  • znalost světového jazyka výhodou

www.prace.cz
nástup ihned / dohodou

Závod Nový Jičín

Do našich řad přijímáme nové zaměstnance pro tyto profese:

  • šička
    • obsluha průmyslového šicího stroje, produktem je výroba pokrývek hlavy k uniformám (armáda, hasiči, policie, dráhy...) a ostatní druhy šitých čepic
    • Nástup možný ihned na HPP, požadujeme schopnost učit se nové věci, spolehlivost,
    • upřednostňujeme vyučené v oboru šička, či jemu příbuzném
  • kloboučník
    • obsluha kloboučnického stroje za účelem natvarování výrobku, tužení, konečná úprava výrobku, (vliv chemických látek – tužidlo)
    • Nástup možný ihned na HPP, požadujeme schopnost učit se nové věci, přesnost, pečlivost
  • kloboučnický plsťař
    • obsluha plasticích strojů, nástup na HPP možný ihned,
    • práce vhodná pro muže z důvodu manipulace s těžkými zvony
    • práce v riziku hluku kat. 2R, začátek pracovní doby od 6:00 -14:00 hod
  • krejčí
    • kreslení střihových poloh, vrstvení vrchového materiálu a podšívek, řezávání vrchového materiálu, podšívek, vyztužovacího materiálu, etiket
    • nástup možný ihned na HPP, požadujeme samostatnost, pečlivost
  • barvíř
    • barvení textilních materiálů a výrobků na různých druzích strojů a zařízení
    • práce v kat. III – LSZ a hluk, práce v gumových holinách a rukavicích, vliv chemických látek.

Závod Strakonice

  • pletař
    • jedná se o práci v textilní výrobě
    • obsluha pletacích strojů na 3 směn
    • nástup možný ihned na HPP
    • požadujeme dobrý fyzický stav, schopnost učit se, spolehlivost, nevyučené zaučíme
  • přádlák
    • jedná se o práci v textilní výrobě na úseku přádelny a mykání
    • práce na 2-3 směny, riziko lokální svalové zátěže
    • požadujeme dobrý fyzický stav
  • manipulační dělník
    • jedná se o transport a manipulaci s břemeny pomocí paletového vozíku a VZV
    • práce vhodná spíše pro muže z důvodu manipulace těžkých břemen
    • práce na 1 směnu
  • dělník v textilní výrobě
    • úsek 2116 formování, jedná se o práci na 1-2 směny v rizikovém prostředí (lokální a svalová zátěž, pracovní poloha)
    • požadujeme dobrý zdravotní stav, spolehlivost
    • úsek 2135 finální dílny - jedná se o práci šičky na 1 směnu, upřednostňujeme vyučené v oboru šička, či jemu příbuzném
  • brusič kovů
    • jedná se o práci v textilní výrobě - čištění mykacích strojů
    • práce na 1-2 směny, požadujeme fyzickou zdatnost, šikovnost, obor strojní, textilní, elektro.

Brigády

Co požadujeme?

  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost

Co na vás čeká?

  • Práci ve stabilní firmě, která vyrábí luxusní pokrývky hlavy
  • Pracujeme v 1-2směnném provozu v závodě Strakonice
  • Krátká záuční doba
  • Období spolupráce červen - září 2018

Další informace