Jsme tu již od roku 1799

Koho hledáme?

  • Nové kolegy, kteří k nám zapadnou a hlavně ty, kteří chtějí růst s námi
  • Ty, kteří učí sebe a ostatní
  • Ty, kteří se chtějí podílet na tvorbě našich klobouků

Co vám nabízíme?

  • Zaškolíme vás na potřebných pracovištích
  • Práci v neformální a přátelské atmosféře
  • Kariérní růst podle vašich schopností
  • Pracujeme v jednosměnném provozu, ideální pro maminky s dětmi

Benefity zaměstnance

  • Příspěvek na závodní stravování
    (závodní restaurace ve firmě)
  • Týden dovolené navíc
  • Péče o vaše zdraví

Volné pozice

Náplň práce

  • zákaznický servis a komunikace s návštěvníky prodejny
  • přímý prodej
  • realizace a údržba vzhledu prodejny a prezentace výrobků
  • přejímání, kontrola a skladování zboží
  • práce s pokladním a skladovým systémem

Požadavky

  • vynikající prodejní dovednosti - aktivní prodej, profesionální a osobní přístup k zákazníkům
  • komunikativní znalost angličtiny a další jazyk výhodou
  • reprezentativní vystupování
  • spolehlivost, pečlivost a flexibilita

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení až do 36 000,- Kč
  • bonusy z každého prodeje
  • zvýhodněné ceny klobouků pro zaměstnance
  • HPP -> pracovní doba krátký/dlouhý týden
  • možnost práce na DPP/brigáda
  • v prvním měsíci zajištěné školení přímo na prodejně
  • nástup ihned

Svůj životopis zašlete na bohuslava.bitalova@tonak.cz

Hledáme do týmu oddělení údržby, nového kolegu na pozici provozní elektrikář/pracoviště Nový Jičín

Znalosti / Zkušenosti

  • Vyučení v oboru
  • vyhl.50/1978 Sb, alespoň §6
  • Znalosti a zkušenosti vyplývající z praxe v oboru
  • Samostatnost
  • iniciativa
  • zodpovědnost

Nabízíme:

  • Práci na 1 směnu
  • Pracovní poměr na dobu určitou s možností na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • stravování přímo v závodě
  • příjemný pracovní kolektiv

Závod Nový Jičín

Do našich řad v Novém Jičíně přijímáme nové zaměstnance pro dělnické profese:

Nástup možný ihned

Náborový příspěvek: 20.000,-

Vhodné pro ženy – jednosměnný provoz

Nové kolegyně/gy bez předchozích zkušeností rádi zaučíme

  • Šička
    • šití na průmyslových šicích strojích – všívání potních pásků, šití podšívek, zdobení klobouků
    • nástup možný ihned na HPP, požadujeme schopnost učit se nové věci, spolehlivost
    • upřednostňujeme vyučené v oboru šička, krejčí, dámská krejčová

  • Obsluha kloboučnických strojů
    • obsluha různých kloboučnických strojů
    • riziko práce v kat III. – lokální svalová zátěž
    • potřebná manuální zručnost, přesnost
    • vhodné pro ženy

  • Provozní zámečník
    • údržba strojních zařízení, opravy, mazání, čištění
    • identifikace a odstraňování závad
    • spolupráce na vývoji, seřizování a montáž