Jsme tu již od roku 1799

Koho hledáme?

  • Nové kolegy, kteří k nám zapadnou a hlavně ty, kteří chtějí růst s námi
  • Ty, kteří učí sebe a ostatní
  • Ty, kteří se chtějí podílet na tvorbě našich klobouků

Co vám nabízíme?

  • Zaškolíme vás na potřebných pracovištích
  • Práci v neformální a přátelské atmosféře
  • Kariérní růst podle vašich schopností
  • Pracujeme v jednosměnném provozu, ideální pro maminky s dětmi

Benefity zaměstnance

  • Příspěvek na závodní stravování
    (závodní stravování ve firmě)
  • Týden dovolené navíc
  • Péče o vaše zdraví

Volné pozice

Náplň práce:

  • zákaznický servis a poskytování služeb zákazníkům
  • přímý prodej
  • budování a udržování vztahů se zákazníky
  • realizace a údržba vzhledu prodejny a prezentace výrobků
  • pomoc a účast na propagační činnosti a prodejních akcích
  • přejímání, kontrola a skladování zboží
  • provádění inventury
  • práce na pokladně a se skladovým systémem, výdej pokladních dokladů
  • úprava produktů
  • činnosti spojené s chodem prodejny

Požadavky:

  • vyučení nebo středoškolské vzdělání
  • zkušenosti v oblasti poradenství a prodeje výhodou
  • vynikající prodejní dovednosti - aktivní prodej, profesionální a osobní přístup k zákazníkům
  • vynikající dovednosti při obsluhování VIP zákazníků
  • komunikativní znalost angličtiny a další jazyk výhodou
  • komunikativní typ se silnou orientací na zákazníka
  • reprezentativní vystupování
  • spolehlivost, pečlivost a flexibilita

Nabídka:

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • benefity (stravenky, týden dovolené navíc,…)
  • bonusy z prodeje za celou prodejnu
  • pracovní doba krátký/dlouhý týden

  • Vzorkování vybarvených polotovarů, nebo volného materiálu podle předloh v barevně a následná korekce vybarvení
  • Fyzická příprava receptur dle denního zařazení pestré barevny
  • Měření vzorků denní produkce na spektrálním fotometru
  • Provádění korekce archivovaných receptur podle požadavků koloristů nebo laboratoře
  • Spolupráce s laboratoří při tvorbě nových receptur, zavádění nových receptur do systému
  • Spolupráce s technologií při zavádění nových technologických postupů a jejich ověřování v provozu nebo při ověřování stávajících technologií a pří provádění technologických zkoušek

Předpokládáme:

  • SŠ vzdělání se znalostí chemických procesů (SŠ/VŠ vzdělání chemického nebo textilního oboru výhodou)
  • Barvocit podmínkou
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Znalost práce MS Office

Nabízíme:

  • Různorodou, zajímavou a perspektivní práci
  • Práce na HPP, nástup možný ihned nebo dohodou
  • Možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou
  • Příspěvek na stravování
  • Ranní směna
  • Volné víkendy
  • 5 týdnů dovolené
  • Rádi Vás vše naučíme

  • obsluha plástícího stroje

Benefity:

  • náborový příspěvek
  • osobní ohodnocení
  • finanční ohodnocení za odvedenou kvalitu
  • při splnění plného měsíčního fondu pracovní doby benefit 500 Kč

Nabízíme:

  • nástup možný ihned na HPP
  • příspěvek na závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené a volné víkendy
  • ranní směnu 6:00 – 14:00 hod. (přesčasová práce dle potřeby)

Závod Nový Jičín

Do našich řad přijímáme nové zaměstnance pro tyto profese:

  • šička
    • obsluha průmyslového šicího stroje, produktem je výroba pokrývek hlavy k uniformám (armáda, hasiči, policie, dráhy...) a ostatní druhy šitých čepic
    • Nástup možný ihned na HPP, požadujeme schopnost učit se nové věci, spolehlivost,
    • upřednostňujeme vyučené v oboru šička, či jemu příbuzném
  • kloboučník
    • obsluha kloboučnického stroje za účelem natvarování výrobku, tužení, konečná úprava výrobku, (vliv chemických látek – tužidlo)
    • Nástup možný ihned na HPP, požadujeme schopnost učit se nové věci, přesnost, pečlivost
  • barvíř
    • barvení textilních materiálů a výrobků na různých druzích strojů a zařízení
    • práce v kat. III – LSZ a hluk, práce v gumových holinách a rukavicích, vliv chemických látek.

Závod Strakonice

  • pletař
    • jedná se o práci v textilní výrobě
    • obsluha pletacích strojů na 3 směn
    • požadujeme dobrý fyzický stav, schopnost učit se, spolehlivost, nevyučené zaučíme
  • přádlák
    • jedná se o práci v textilní výrobě na úseku přádelny a mykání
    • práce na 2-3 směny, riziko lokální svalové zátěže
    • požadujeme dobrý fyzický stav
  • manipulační dělník
    • jedná se o transport a manipulaci s břemeny pomocí paletového vozíku a VZV
    • práce vhodná spíše pro muže z důvodu manipulace těžkých břemen
    • práce na 1 směnu
  • dělník v textilní výrobě
    • úsek 2116 formování, jedná se o práci na 1-2 směny v rizikovém prostředí (lokální a svalová zátěž, pracovní poloha)
    • požadujeme dobrý zdravotní stav, spolehlivost
    • úsek 2135 finální dílny - jedná se o práci šičky na 1 směnu, upřednostňujeme vyučené v oboru šička, či jemu příbuzném
  • brusič kovů
    • jedná se o práci v textilní výrobě - čištění mykacích strojů
    • práce na 1-2 směny, požadujeme fyzickou zdatnost, šikovnost, obor strojní, textilní, elektro.

Brigády

Co požadujeme?

  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost

Co na vás čeká?

  • Práci ve stabilní firmě, která vyrábí luxusní pokrývky hlavy
  • Pracujeme v 1-2směnném provozu v závodě Strakonice
  • Krátká záuční doba
  • Období spolupráce červen - září 2018

Další informace