Výměna a vrácení zboží

 

Výměna zboží

Zakládáme si na tom, aby byla vaše spokojenost s pokrývkami hlav TONAK maximální a produkty vám přinášely radost po generace.

Pokud si však objednaný výrobek nezískal vaše srdce, nesplňuje vaše očekávání nebo nám jej potřebujete z jiných důvodů vrátit, přečtěte si, jak v takovém případě postupovat. Uděláme vše pro to, aby proces výměny či vrácení a reklamace proběhl co nejrychleji a nejjednodušeji.

Na výměnu zakoupeného výrobku máte 14 dní od převzetí Vaší zásilky. Není nutné vyplňovat žádný formulář, stačí nás kontaktovat e-mailem (eshop@tonak.cz), kde se s Vámi na výměně zboží individuálně domluvíme. Zboží k výměně je nutné zaslat na Vaše náklady na adresu:

TONAK a.s. - velkosklad
Zborovská 823
741 01 Nový Jičín

Poštovné za zásilku s již vyměněným zbožím hradit nemusíte.

Vrácení zboží

V případně vrácení zboží se nemusíte obávat zdlouhavého procesu. Doba na vrácení zboží je 14 dní od jeho převzetí, máte tedy dostatek času vše si promyslet a připravit výrobek na cestu zpět k nám.

Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy si můžeme pohodlně stáhnout a vyplnit ZDE, v našich obchodních podmínkách. Vytištěný formulář společně s výrobkem nám, prosím, zašlete na adresu:

TONAK a.s. - velkosklad
Zborovská 823
741 01 Nový Jičín

Budeme rádi, když výrobek vždy pečlivě zabalíte. Předejdete tak jeho poškození během přepravy. Poštovné za vrácené zboží hradí zákazník.

Záruka výrobků

Pokrývky hlav TONAK jsou již více než 200 let vyráběny ručně a s láskou řemeslníky v Novém Jičíně a Strakonicích. Zakládáme si na vysoké kvalitě, tradici a precizním zpracování. U všech produktů TONAK je záruka stanovena na 24 měsíců od data převzetí.

Kompletní obchodní podmínky si můžete přečíst ZDE nebo nás v případě dotazů kontaktovat.

S láskou k tradičnímu řemeslu,
Tým TONAK